O firmie

O nas

Nasza przygoda z ogrodami rozpoczęła się w 2005 roku. Przez 12 lat zajmowaliśmy się kompleksowo aranżacją i urządzaniem ogrodów. Uwielbiamy kamień - każdy bez wyjątku. Przy pomocy kamienia można tworzyć niepowtarzalne aranżacje i pomimo tego, że jest to materiał ciężki potrafi nadać lekkości miejscu, w którym się go umieszcza.

Tarasy, podłogi, ogrodzenia, gabiony, ścieżki, patia, altany, oczka wodne, wodospady, kaskady, murki oporowe, obrzeża - to wszystko zbudowane z łupków. To fascynujące, że aranżując ogród z kamieniem możemy mu nadać styl nowoczesny, surowy jak również styl romantyczny, klasyczny, przytulny. Sztuką jest zrobić to ze smakiem. Kamienie w jasnych kolorach dają namiastkę klimatu śródziemnomorskiego, jeśli zdecydujemy się jednak na kamienie ciemniejsze antracytowe lub szare wprowadzimy klimat ogrodów angielskich i skandynawskich.

Nieskończone, niepowtarzalne, niebanalne...

Kamień do ogrodu, kamień elewacyjny, kamień ozdobny, grys ozdobny, kora kamienna, kostka granitowa, żwir - Darson.
Kamień ogrodowy Biała, Sieradz, Łódź, Wieluń, Wieruszów, byczyna, Częstochowa, Kalisz, Kępno, Ostrzeszów, Pabianice, Pajęczno, Sieradz, Syców, Zduńska Wola, Krzepice.

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych (RODO) kliknij tutaj